0 1 minut 2 ani
Organizația Femeilor Social Democrate  Câmpulung și-a ales  ieri, conducerea. Noua funcție  de președinte a fost  preluată de  NICOLETA SOLOMON care  este de profesie  psiholog,  în timp ce funcția de vicepreședinte i-a revenit lui MARIA CRISTINA BONCOI. Pe perioada acestui interimat, coordonatoarea femeilor din PSD a fost   Magdalena Dorcioman .
Prezent la eveniment, președintele Organizației PSD Câmpulung,  𝐆𝐞𝐨𝐫𝐠𝐞𝐥 𝐌𝐚𝐝𝐮𝐥𝐚𝐫𝐞𝐚, alături de 𝐂𝐢𝐩𝐫𝐢𝐚𝐧 𝐍𝐞𝐜𝐮𝐥𝐚̆𝐞𝐬𝐜𝐮 și 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐧𝐢𝐜𝐚̆ 𝐅𝐨𝐥𝐨𝐠𝐞𝐚, le-au dăruit doamnelor și domnișoarelor trandafiri, cum altfel, decât roșii!
Tot ieri, PSD Câmpulung și-a sărbătorit femeile din partid care și-au mărit numărul cu încă 20 care au semnat zilele acestea, adeziunile.

Autor