Băile Kretzulescu vor continua să fie wc public și loc de drogat și zbenguieli pentru mulți ani de acum încolo
S-a spublerat visul câmpulungenilor dar și al Elenei Lasconi ca reabilitarea clădirii Băilor Kretzulescu să se realizeze așa cum visa la începutul mandatului când aceasta ne promitea marea cu sare și câte în stele și în lună, după ce atrăgea bineînțeles o mulțime de oameni […]
Stirea zilei