Musceleanca Andreea Taloş a obţinut medalia de aur duminică, la etapa Seiko Golden Grand Prix de la Tokyo, în proba de triplusalt

2 minute 3 săptămâni

Ieri, în Japonia, atleta musceleană Andreea Panțuroiu Taloș a  strălucit din nou și și-a mai trecut în cont o medalie de aur în urma participării la Golden  Grand Prix de Atletism găzduit de Seiiko. Musceleanca noastră a urcat pe prima treaptă a podiumului la proba […]

Actualitate Sport